Hrôzostrašné FOTO herca nájdete TU!

Matthew Perry bol jedným zo šiestich hercov notoricky známeho sitkomu Priatelia. V úlohe vtipného chlapíka Chandlera si získal množstvo fanúšikov. Od ukončenia nakrúcania kultového seriálu to však šlo s hercom dolu vodou.

Seriál Priatelia
Seriál Priatelia
Zdroj: Getty Images

Matthew sa totiž pred rokmi počas nakrúcania jedného z filmov nepekne poranil. Následkom toho podstúpil náročnú operáciu pankreasu. Silné bolesti dohnali herca k tlmeniu bolesti tabletkami aj alkoholom, čo časom prerástlo v závislosť.

Práve alkohol a užívanie návykových látok sa podpísali aj na jeho vzhľade. Herec začal rapídne priberať a dnes by ste ho na ulici spoznali len ťažko. Na najnovších záberoch je Perry zachytený obzvlášť nelichotivo.

Anketa
Spoznali ste slávneho herca na nových fotografiách?
  • 91%
  • 9%

Obezita ho zmenila v iného človeka. Najhoršie však na tom celom je, že Matthew vôbec nepôsobí zdravým dojmom. Na záberoch je jasne vidieť, ako sa herec podopiera o stenu a lapá po dychu. U mnohých fanúšikov tieto zábery vyvolali vlnu otázok, či je jeho priberanie a zlý zdravotný stav následkom karanténnych opatrení alebo je herec vážne chorý.