Fotografie vychudnutej Angeliny nájdete TU!

Fotografom sa znova podaril parádny úlovok, keď zachytili slávnu herečku Angelinu počas nákupov s dcérou Vivienne Jolie-Pitt. Za posledné obdobie obletelo svet množstvo znepokojivých správ o zdravotnom stave krásnej herečky. Jeden z amerických bulvárnych plátkov ju dokonca na svojej obálke takmer pochoval za živa, keď do sveta vypustil informáciu, že Angelina zomiera. Tieto informácie sa, našťastie, nepotvrdili, no vzhľad kedysi sexi herečky s dokonalým telom je už minulosťou.

ANGELINA JOLIE vo filme Lara Croft Tomb Raider. Dokonalé telobolo pastvou pre oči.
ANGELINA JOLIE vo filme Lara Croft Tomb Raider. Dokonalé telobolo pastvou pre oči.
Zdroj: Profimedia

Angelina Jolie sa už viac ako dva roky trápi pre rozvod so svojím manželom Bradom Pittom (55). Po nekonečných hádkach a mediálnom očierňovaní sa však nedávno rozhodla svoj vzťah s Bradom urovnať. Bohužiaľ, ten sa nedokázal zmieriť s osočovaním a verejným urážaním a návrat k svojej exmanželke neplánuje. Tieto problémy len prispeli psychickému zdravie sympatickej brunetky a odzrkadlili sa na jej vzhľade. Po roku 2013 ,kedy podstúpila Angelina dobrovoľne masektomiu (odstránenie prsníkov) pre vysokú pravdepodobnosť vzniku rakoviny a následne si nechala voperovať prsné implantáty, je okolo jej tela znova rozruch.

Rozvod je krutý. Angelinu ani Brada neurobil rozvod šťastnejšími.
Rozvod je krutý. Angelinu ani Brada neurobil rozvod šťastnejšími.
Zdroj: Profimedia

Angelina za posledné týždne znova radikálne schudla, čo sa ukázalo aj na jej zmyselnej tvári. Namiesto krásnych čŕt jej ostali len prepadnuté líca a nezdravá farba pokožky. O nič lepšie na tom nie sú ani jej ruky, ktoré z voľného oblečenia pretŕčajú ako dva obschnuté konáre bez života. Nech sa už v jej živote deje čokoľvek, mala by sa znova pozbierať a netýrať vlastné telo či dušu.

 

Mohlo by vás zaujímať: