Najnovšiu fotografiu rozkošného Archieho nájdete TU

Doteraz bola najabsurdnejšou tá, že vojvodkyňa v skutočnosti ani nebola tehotná a Archieho vynosila náhradná matka. Výplod časopisu Globe však posúva pomyselnú latku absurdnosti ešte vyššie.

VIDEO: Meghan a Harry predstavili synčeka

Magazín totiž vyhlásil, že princ Harry vôbec nie je Archieho otcom. Časopis v článku informoval o tom, že zdroj blízky kráľovskej rodine prezradil detaily, ktoré nemal nikto vedieť. „Ešte pred pôrodom prebehol test DNA z plodovej vody, ktorý podstupuje každé kráľovské dieťatko. Ukázalo sa, že Harry nie je otcom,“ prezradil zdroj pre časopis Globe.

Princ Harry a Meghan predstavili svojho syna
Princ Harry a Meghan predstavili svojho syna
Zdroj: TASR

 

„Harry v momente úplne zbledol, bol skoro priehľadný. Meghan sa potom rozplakala a šepkala, že je to nemožné, že to nemôže byť pravda. Harry je zničený, ale nechce chlapčekovi zničiť detstvo, takže bude mlčať,“ dodal údajný zdroj.

Vojvodkyňa Camilla vraj v tej chvíli vyhlásila: „Vidíš, Harry? Ja som ti to vravela!“

Anketa
Veríte, že je Archie skutočne Harryho syn?
  • 13%
  • 69%
  • 3%
  • 15%
Princ Charles, vojvodkyňa Camilla
Princ Charles, vojvodkyňa Camilla
Zdroj: Profimedia.sk

Zatiaľ čo internet žije z takejto zlomyseľnosti, samotní čerství rodičia si z toho, zdá sa, ťažkú hlavu nerobia. Prečo by aj, veď s najväčšou pravdepodobnosťou ide o bohapustý výmysel. Veď aj o Harrym sa dodnes šušká, že Charles vlastne nie je jeho otcom. Stačí sa však pritom pozrieť na ich vzájomnú podobu a všetko je jasné.