>> AKO VYZERALA ICH CESTA NA SLOVENSKO? FOTOGRAFIE Z ICH LIETADLA NÁJDETE V GALÉRII <<

Rodinka milionárov si Slovensko okamžite zamilovala! Geissovci prileteli na Slovensko v dobrej nálade a už po pristáti na letisku Carmen svojich fanúšikov veľkoryso pozdravila: "Ahoooj, Slovakia", povedala hneď novinárom.

Počas víkendu dokonca spravila krátky zostrih toho, ako to vyzeralo počas cesty do našej malej krajiny. Rodinka priletela na bratislavské letisko súkromným lietadlom, kde na nich už netrpezlivo čakali Jana Bittó Cigániková spoločne s ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom.

Na palube súkromného lietadla bolo poriadne veselo

V 14-sekundovom videu, ktoré na sociálnej sieti Instagram zdieľala milionárka Carmen je vidieť, že Geissovci sa na Slovensko skutočne tešili. Zatiaľ čo v jednom zábere je vidieť tancujúcu Davinu so Shaniou, na ďalšom si už "zaľúbenci" Carmen s Róóóbertom dávajú pusu.

Rodinka nemeckých milionárov prišla na Slovensko na pozvanie ministra hospodárstva Richarda Sulíka nakrúcať celý jeden diel ich šou o ťažkom živote milionárov.

Na snímke je rodina Geissovcov počas sobotňajšieho výletu na hrad Devín. Geissovcov sprevádzali minister hospodárstva Slovenskej republiky Richard Sulík a predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.
Zdroj: MIROSLAV MIKLAS

Počas prvých troch dní si stihli pozrieť naše hlavné mesto, v sobotu odštartovali svoj deň na Devíne, odkiaľ ich Sulík previedol Národnou radou SR a Hradom a vo večerných hodinách sa presunuli do Zámku Šimák v Pezinku, kde prespali. Nasledujúci deň po bohatých raňajkách zavítali na Slovakia Ring v Orechovej Potôni, kde si vyskúšali, aké je to sedieť v profesionálnom pretekárskom aute.

Prečítajte si tiež: