FOTO zostarnutého doktora Housea nájdete TU!

Legendárny a protivný lekár sa stal nielen populárnym, ale zároveň aj sexuálnym objektom mnohých žien, vďaka čomu si Hugh v roku 2006 vyslúžil nálepku sexsymbolu. Namiesto hrdosti ho však tento titul len pobavil. Pre časopis NOW vtedy uviedol, že dokonca ani pre svoju manželku Jo nie je dosť sexi a v konečnom dôsledku je zázrak, že spolu majú deti.

Hugh vo filme: Myšiak Stuart Little
Hugh vo filme: Myšiak Stuart Little
Zdroj: Profimedia

Hughov profesionálny život je mimoriadne pestrý a, zdá sa, že na čo tento umelec siahne, premení sa na zlato. Od šiestich rokov sa učil hrať na klavíri a postupne zvládal aj ďalšie nástroje: bicie, gitaru, saxofón či harmoniku. Okrem úlohy fešného a arogantného doktora Gregoryho Housea, ktorého si zahral v 176 epizódach, sa preslávil aj ako hudobník.

Do rebríčkov britských hitparád sa zapísal dvakrát, a to v apríli 2011 s albumom Let Them Talk a v máji 2013 s albumom Didn’t It Rain. O svoj talent a lásku k hudbe sa 21. júla 2014 podelil aj so slovenskými fanúšikmi, keď odohral famózny a veľmi intímny koncert v Bratislave. Novinárom sa počas rozhovoru dokonca priznal, že sa zamiloval do hudobného nástroja dobro, ktorý vynašli bratia Dopyerovci zo Slovenska.

HUGH LAURIEv roku 2016 dostal svoju hviezdu
HUGH LAURIEv roku 2016 dostal svoju hviezdu
Zdroj: Profimedia

Všestranný a multitalentovaný Brit sa za svoj život stihol vyšplhať aj po rebríčku knižných bestsellerov s dielom Obchodník so smrťou. Napriek nekonečnej sláve a kariérnym úspechom sa jeho súkromím prehnala nepríjemná búrka, pre ktorú znenávidel práve to, čo ho najviac preslávilo. Nakrúcanie populárneho Dr. Housea ho odlúčilo od milovanej manželky aj detí, a tak na úlohu geniálneho doktora postupne zanevrel.

Viac na Pluska.sk: