Dokonalou ukážkou je bývala manželka búrliváka Charlieho Sheena a vtedajšia Bond girl, Denise Richardsová (48). Tá sa nedávno objavila na červenom koberci TV Festivalu v meste Monte Carlo, kde svojím vzhľadom doslova vystrašila všetkých naokolo. Už na prvý pohľad bolo každému jasné, že to bývalá kráska extrémne prehnala s plastikami.

Doba, keď Denise vyzerala prirodzene a spokojne.
Doba, keď Denise vyzerala prirodzene a spokojne.
Zdroj: profimedia.sk

FOTKY Denise Richards nájdete v galérii >>

V mladom veku bola Denise braná za jednu z najpríťažlivejších žien. No postupom času sa jej sexepíl začal vytrácať. Popri vzťahu s hviezdou seriálu Dva a pol chlapa herečka enormne schudla. Mnohí si mysleli, že je chorá, pretože vizuálne vôbec nepripomínala ženu. Po rozchode však nastal zlom. Denise začala priberať a rôzne vrásky a nedokonalosti začala riešiť plastikami.

Denise Richards (48) dnes vyzerá umelo, strhane a hlavne preplastikovane.
Denise Richards (48) dnes vyzerá umelo, strhane a hlavne preplastikovane.
Zdroj: profimedia

 

Keby to však skončilo len pri nevinných očných viečkach, nikto by nič nepovedal. Lenže Denise dnes, bohužiaľ, pripomína obludu. Na červenom koberci pôsobila ako žena, ktorá má za sebou nie desiatku, ale rovno stovku plastických operácii. Opuchnutá tvár a tragický výraz zrejme hovoria úplne za všetko.

Viac na Pluska.sk: