FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Jessica Alves síce tvrdí, že so svojim plastickým chirurgom netvoria pár a sú iba dobrí kamaráti. Na najnovších fotografiách z Milána, kde si obaja užívajú spoločné chvíle,  vyzerá to však úplne inak. Dvojicu prvé dni prichytili na ulici, ako si vymieňajú vášnivé bozky. Najnovšie však posunuli latku oveľa vyššie. Ruka v ruke si najskôr vykračovali po ulici, začali sa bozkávať, no v jednom okamihu ju pevne chytil a začal bozkávať na prsiach. Jessica najskôr zostala poriadne prekvapená, no potom si pozornosť užívala ako ešte nikdy.

Dvojica sa večer vybrala do jednej z milánskych reštaurácii, kde si vychutnali dobré jedlo a lahodné víno. Miestami to však vyzeralo, že Jessica má problém sedieť za stolom a v pokoji sa navečerať. Pravdupovediac, s tak veľkými silikónmi by mal problém sedieť za stolom azda každý. Jessica si zopár horúcich bozkov vymenila s Giacomom aj počas večere. Mnohí preto jej tvrdeniam, že  v skutočnosti netvoria pár, vôbec neveria. 

Anketa
Je podľa vás Jessica závislá od plastických operácii?
  • 96%
  • 4%

To, že sa chce Jessica preoperovať na ženu, ohlásila začiatkom tohto roka. Už predtým, keď bola ešte živým Kenom, objavovala sa v spoločnosti s Giacomom. Jessica neskôr potvrdila, že v minulosti tvorili pár, no neklapalo im to spolu a preto sa rozišli. Žeby si k sebe opäť našli cestu späť? 

FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: