Viac FOO nájdete TU!

Hviezda sociálnych sietí a samozvaná kráľovná plastických operácií Jessica Alves (38) sa znova hlási o slovo. Aktuálne sa preoperovaná kráska zdržiava v Brazílii, kde sa chystá podstúpiť transplantáciu maternice, aby mohla naplniť svoju novo získanú ženskú podstatu.

Čakanie si kontroverzná kráska kráti, ako inak, zverejňovaním pikantných záberov na sociálnej sieti. Ešte pred pár mesiacmi by sa pritom do spodnej bielizne pre nabraté kilogramy vôbec nezobliekla. Vďaka operácii na zmenšenie žalúdka sa jej však za posledné štyri mesiace podarilo schudnúť vyše 30 kilogramov. Aby predviedla svoje vylepšené telo, dala sa nafotiť hore bez. Aj keď sú dominantou fotografií jej obrovské prsia, o niečo horší je pohľad na jej zdeformovanú tvár, ktorá má za sebou desiatky plastických zákrokov. Ak opomenieme nafúknuté pery, ktoré sú aktuálne trendom u mnohých celebritiek, tak človeka upúta hlavne jej extrémne maličký nos a podivný tvar očí, ktoré pripomínajú mimozemšťana.

Anketa
Páči sa vám Jessicina tvár po plastických operáciách?

Jessica je pritom na zverejnených fotografiách upravená, nalíčená a vyretušovaná. Ktovie, aký by na ňu bol pohľad bez nánosov mejkapu a filtrov.

Zdroj: archív

Prečítajte si tiež: