Viac FOTO nájdete TU!

Britská speváčka Adele dala svojim fanúšikom prostredníctvom magazínu Vogue a sociálnej siete YouTube nahliadnuť do svojej luxusnej vily v Los Angeles za 9,5 milióna dolárov. Speváčka sa na záberoch pochválila nádhernou anglickou záhradou, obrovskou otvorenou kuchyňou, elegantným nábytkom, knižnicou aj najdrahším kúskom.

Zdroj: reprofoto youtube @Vogue

Po tom, ako predviedla svoju záhradu v anglickom štýle, sa speváčka presunula do interiéru svojho luxusného domu zariadeného v štýle anglického vidieka, aby sa fanúšikom pochválila najdrahším kúskom vo svojom milovanom dome. Prekvapivo nešlo o žiaden kus nábytku ani drahú dekoráciu, ale o požutú žuvačku, ktorú žuvala Celine Dion a ktorú pre ňu zarámoval kamarát James Corden.

Anketa
Páči sa vám, ako si speváčka Adele zariadila svoj dom?

Počas celej prehliadky mala speváčka oblečenú teplákovú súpravu a pôsobila veľmi spokojne a srdečne. Adele na záver dodala, že zistila, že uplynulý rok bol náročný a povedala, že lockdown ju prinútil uvedomiť si, že je oveľa viac „domácim tipom“, ako si kedy uvedomovala, a pravdepodobne by nikdy neopustila svoj dom, keby nemusela. Čo poviete, páči sa vám, ako si Adele zariadila svoj luxusný domček v slnečnom Los Angeles?