FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Pandémia koronavírusu si v Mexiku vyžiadala viac ako 150-tisíc obetí na životoch! Celebrity napriek tomuto hrozivému číslu odcestovali za teplom a morom do obľúbenej mexickej časti Tulum, odkiaľ pridávajú na sociálnu sieť Instagram jednu fotografiu za druhou. Za dovolenkou v Mexiku odcestovali aj Kardashianky či speváčka J.Lo, ktoré strávili týždne v tropickom raji ešte predtým, než obľúbený Dubaj dostal červenú. 

VIDEO Francesca Farago si užíva dovolenku v Mexiku s priateľkou!

Mexiko v počte obetí predstihlo koncom minulého týždňa Indiu a posunulo sa na tretiu priečku za USA a Brazíliu. V spojitosti s ochorením COVID-19 zomrelo v krajine celkovo 155 145 osôb a koronavírus od začiatku pandémie potvrdili u 1 182 519 ľudí. Brány do tohto tropického raja však zostávajú napriek tomu naďalej otvorené.

Do Mexika najnovšie odcestovali aj známe influencerky, či celebrity známe najmä z rôznych reality šou. Francesca Farago, speváčka Dua Lipa, Frankie Essex či Chloe Sims záľubu v cestovaní vôbec neskrývajú a svojimi fotografiami sa chvastajú na Instagrame jedna radosť. 

Anketa
Je podľa vás správne, že celebrity cestujú aj napriek pandémii, ktorá zúri vo svete?

FOTO NÁJDETE V GALÉRII