VIac FOTO nájdete TU!

Z malej princezničky Charlotte, ktorá si svojou osobnosťou podmanila celý britský národ, je už veľká slečna. Nasvedčuje tomu jej nová fotografia, ktorú pri príležitosti jej narodenín zverejnila vojvodkyňa Kate na sociálnej sieti. Charlotte má na zábere oblečené veľmi dievčenské kvetinové šaty značky Rachel Riley, dlhé vlasy má rozpustené a na tvári má šibalský úsmev. K fotografii bolo pripojené aj srdečné blahoželanie kráľovskej rodiny: „Prajeme dnes princeznej Charlotte veľmi šťastné šieste narodeniny.“

Zdroj: Twitter

Autorkou nového záberu princeznej Charlotte je jej mama Kate, ktorá sa stala akousi dvornou rodinnou fotografkou. Okrem toho, že nový záber fanúšikov potešil, riadne ich aj prekvapil. Princezná Charlotte totiž ani na nedávno zverejnenom videu nepôsobila o toľko staršie ako na aktuálnej fotografii. Okrem jej šibalského úsmevu zaujali hlavne jej dlhé vlasy a nový vzhľad, ktorým princeznička dáva najavo, že už nie je to maličké dievčatko, ale veľká slečna.

Anketa
Podobá sa Charlitte viac na otca alebo na mamu?

Okrem gratulácií, ktoré zaplavili kráľovský profil na instagrame si však mnohí všimli zarážajúcu podobu Charlotte s princom Williamom. Jeden z fanúšikov na Instagram napísala: „Wow, vzala Williamovi celú tvár.“ Ďalšia zas poznamenala: „Je to princ William ako dievča.“ Čo myslíte, podobá sa Charlotte viac na otca alebo na mamu?