FOTO nájdete v galérii >>>

Našim deťom sme museli zakrývať oči, hromžia nespokojní rodičia. Šou, ktorú vysielajú o deviatej večer, totiž pozerajú s obľubou aj malí diváci. Zatiaľ čo niektorí mali z ich vystúpenia zimomriavky, deti sledovali tanečnice, ktoré odhalili takmer všetko, iba s otvorenými ústami.

VIDEO: Pussycat Dolls po 10 rokoch opäť na pódiu

Členky skupiny sa v úzkych kostýmoch natriasali na pódiu jedna radosť. Speváčka Nicole Scherzinger v jednom okamihu nestačila s dychom. V úzkom kostýme sa na pódiu krútila ako kolotoč. Nečudo teda, že sa po svojich tanečných kreáciách potom nevládala ani poriadne nadýchnuť.

Veľký návrat „bábik“ - Carmit Bachar (45), Kimberley Wyatt (37), Ashley Roberts (38), Jessicy Sutta (37) a Nicole Scherzinger (41) - počas súťaže však nebol iba dočasný. Speváčka a zároveň aj porotkyňa X Factor Scherzinger sa pre britský denník vyjadrila, že „toto bol len začiatok niečoho veľkého“.

Takto vyzerali Pussycat Dolls v roku 2006.
Takto vyzerali Pussycat Dolls v roku 2006.
Zdroj: Hal Horowitz

Sexi čiernovláska tým myslela turné, ktoré sa podľa všetkého uskutoční už budúci rok. Napriek 10-ročnej prestávke sú dievčatá stále vo vynikajúcej kondičke a mnohí sú tak zvedaví, čo na turné s ich nestarnúcimi hitmi predvedú. Len dúfajme, že na pódium neprídu ešte viac obnažené, ako boli počas víkendového vystúpenia.

Viac na Pluska.sk: