FOTO nájdete v galérii >>>

Počas vianočných sviatkov sa dvojica rozhodla, že sa stiahne z verejného života a kráľovské povinnosti odsunie na šesť týždňov bokom. Zbalili si kufre a odleteli do Kanady, kde boli ubytovaní v luxusnom sídle ruského milionára. Rozhodli sa odísť aj napriek zlému zdravotnému stavu princa Philipa, ktorého museli na sviatky hospitalizovať.

VIDEO: Pozrite si návrat Harryho a Meghan

Človek by si až myslel, že sa po nich zľahla zem. Pred sviatkami však zverejnili dve fotografie – vianočný pozdrav pre fanúšikov a fotografiu, na ktorej drží Harry na rukách malého Archieho. Nečudo tak, že ich príchod do Londýna vyvolal menšiu hystériu u fanúšikov, ktorí na nich netrpezlivo čakali.

Veľkolepý návrat Meghan a Harryho.
Zdroj: Yui Mok - PA Images

Trapas Meghan

Meghan vysmiata až po uši podávala ruky všetkým prítomným. Harry svoju manželku nepustil z dohľadu ani na sekundu. Vojvodkyňa mala na sebe hnedý kabát, lesklú sukňu zladenú s lodičkami a hnedý rolák. Jej „kanadský outfit“ ju však zradil na plnej čiare. Meghan mala totiž na roláku pod pazuchami fľaky od potu. Na takéto trapasy by si mala predsa vojvodkyňa dávať väčší pozor. FOTO nájdete v galérii. 

Viac na Pluska.sk: