Lisa Marie Presley, ktorá zomrela na zástavu srdca, bude pochovaná v záhrade rodinného sídla Graceland. Informácia je zverejnená na hlavnej stránke dnes už múzea slávneho Elvisa Presleyho.

Prípravu na pohreb a miesto uloženia pozostatkov Lisi Marie Presley nádete v galérii »

Jediná dcéra ikonického speváka bola výhradnou dedičkou jeho impéria, ktoré sa počas rokov rozrástlo približne na 100 miliónov dolárov. Podľa informácií na oficiálnej stránke sídla bude spomienková bohoslužba za Lisu Mariu Presley v nedeľu 22. januára o 9.00 na trávniku v sídle Graceland Mansion v Memphise, Tennessee.

Lisa Marie Presley bude mať pohreb v rodinnej záhrade legendárneho sídla Elvisa Presleyho. Jej pozostatky budú uložené oproti hrobu jej slávneho otca.
Zdroj: profimedia

,,Na účasť je pozývaná široká verejnosť,“ uvádza text, ktorý zároveň vyzýva záujemcov, aby naďalej stránky kontrolovali pre ďalšie informácie. V záhrade sídla sú už pochovaní sám Elvis, jeho vnuk, mamička a ďalší príbuzní.

Verejný pohreb Lisy Marie Presley sa bude konať v záhrade ikonického Gracelandu.
Zdroj: profimedia

Hrob Lisy Marie sa už pripravuje – vykopali ho oproti hrobu jej otca a hneď vedľa hrobu jej jediného syna Benjamina († 27), ktorý v lete 2020 spáchal samovraždu. Okrem neho mala speváčka aj tri dcéry.

Po smrti Lisi Marie Presley zostane slávne sídlo v rodine - podedí ho jej dcéry Riley (33) a dvojčatá Finley a Harper (14). Cena ikonického Gracelandu je odhadovaná na niečo okolo 500 miliónov dolárov.

Prečítajte si aj: