FOTO Z VILY NÁJDETE V GALÉRII

Nie je to len taká obyčajná vila! Rozľahlé panstvo, ktoré postavili v roku 1903 a rozprestiera sa na 19 hektároch, je jediné na celom ostrove. Travolta tak musel zakaždým, keď sa vracal domov, nasadnúť na čln a preplaviť sa. Vila údajne v minulosti slúžila ako hotel, o čom svedčí aj počet izieb. Herec mal s manželkou k dispozícii 42 miestností, z toho 20 spální a sedem kúpeľní.

V trojposchodovom dome nechýba ani divadlo, bar, knižnica či bazén s vlastným barom. Nečudo, že si Travolta s manželkou toto miesto okamžite zamilovali a na rozdiel od iných celebrít, ktoré svoje domy menia azda každý rok, v ňom vydržali 30 rokov. Presnejšie povedané, iba herec.

Jeho milovaná manželka Kelly podľahla rakovine prsníka pred dvomi rokmi a o tri mesiace neskôr prišiel aj o synovca Samuela († 52). Herec sa s manželkinou smrťou vyrovnával veľmi ťažko, no zdá sa, že najťažšie obdobie už má za sebou. Predaj spoločného domu, kde spolu strávili šťastné 30-ročné manželstvo, je pre Travoltu obrovským krokom vpred. Prekvapením však je, že luxusné sídlo uviedol na trh len za 5 miliónov dolárov (4 129 500 eur). Žeby sa ho chcel zbaviť čím skôr?

Anketa
Páči sa vám vila Johna Travoltu?

Prečítajte si aj: