Legendárne je aj jeho dnes už 24-ročné manželstvo s Jadou Pinkett, ktoré patrí k vôbec najdlhším v americkom šoubiznise. V roku 2020 však herečka a matka Smithových dvoch detí priznala neveru.

FOTO: Pozrite sa, ako sa inak sexi herec Will Smith zmenil počas karantény >>

Najnovšie sa navyše Willova 20-ročná dcéra Willow priznala pred celým národom k tomu, že je polyamorfná, čo znamená, že naraz udržiava milostný pomer s viacerými osobami. Ide teda o opak monogamie.

Liberálnych fanúšikov tejto slávnej rodiny (aj Smithov syn Jaden je totiž pomerne známym hercom) však skôr zarazila fotografia, ktorú zverejnil sám Will Smith. Na domácom zábere kdesi pri jazierku sa herec na všetkých usmieva s odhaleným bruchom, zarastenou tvárou a navyše len v trenkách a papučiach. Karanténa tak dokáže očividne zmeniť aj najkrajších mužov planéty a nielen bežných„smrteľníkov“.

Americký herec Will Smith a jeho manželka Jada Pinkett-Smith
Zdroj: Getty Images

Keď celý čas sedíte doma, predsa len chýba akási motivácia k tomu, aby sa človek skrášľoval. Aj celebrity si musia odpustiť okázalé večierky, ba čo viac, aj filmov, kvôli ktorým by sa museli dostávať do formy, sa nakrúca menej.

Will však očividne s väčším „otcovským“ bruchom problémy nemá a sám k snímke napísal, že v takejto zlej forme ešte nebol.

Anketa
Pribrali ste počas pandémie koronavírusu?

Smith sa najnovyšie divákom predstavil v Disney rozprávke Aladdin, pokračovaní série Ničomníci a nie príliš úspešnom akčnom filme Blíženec a už teraz sa podľa serveru IMDB chystá na nakrúcanie ďalších štyroch filmov.

Pozrite si aj: