Madonna prišla ako hosť do relácie The Tonight Show, ktorú Fallon na NBC moderuje od roku 2014, aby spropagovala svoj nový muzikál s názvom Madame X. Snímka je v podstate zostrihom zákulisných záberov z jej rovnomenného turné z roku 2019.

FOTO: Pozrite sa, ako sa Madonna v talk šou predvádzala... a čo všetko ukázala! >>

Akoby nestačilo, že 63-ročná popová hviezda prišla na rozhovor oblečená ako striptérka v bare a v ústach sa jej ligotali diamantové zuby, v určitej fáze interview sa skrátka zdvihla zo sedadla a provokačne sa „vycapila“ na moderátorský stôl pred Fallona. Ten nedokázal skryť nielen pobavenie, ale hlavne rozpaky a prekvapenie. „Madonna, stačí, prestaň, neviem, čo mám robiť!“ prosil ju. Nečakaný zvrat prítomní diváci, samozrejme, ocenili ováciami.

Anketa
Čo si myslíte o Madonninom vystupovaní?

Fallon nakoniec Madonnino holé pozadie v silónkach a nohavičkách zakryl svojím sakom. To sa však interpretke nepáčilo a zaprotestovala: „Môj bože, veď nikto nič neuvidí!“ Aby teda prítomné publikum „niečo videlo“, keď sa odlepila zo stola, na protest si ešte zdvihla poriadne sukňu.

Čím je staršia, tým horšie má maniere

Madonnin najnovší „výlev“ bol ešte horší ako jej neslávne známy večer z roku 1994. Vtedy bola totiž hosťom slávneho moderátora nočnej šou Davida Lettermana (74). Nielenže počas rozhovoru 14-krát zanadávala ako pohan, ale zapálila si aj cigaru, Lettermana nazvala „zvráteným zmrdom“ a na konci interview skrátka odmietla odísť.

Pozrite si aj: