Supermodelka, o ktorej sa hovorí, že znovu otvorila románik s Leiným otcom Bradleym Cooperom (47), sa počas prechádzky držala za ruky so svojou päťročnou dcérou. Hviezda sa zahalila do čiernej bundy, do ktorej ladila šatku i nohavice. Outfit svojej dcéry však zjavne nedomyslela. Lea chodila chladnými ulicami New Yorku len v papučkách.

Fotografie Iriny a malej Lei v papučiach nájdete v galérii »

Pre krásku bolo zjavne dôležitejšie jej pohodlie a ona sama bola zababušená až po uši. V tomto období je vo Veľkom Jablku približne 5 stupňov, čo značí poriadne chladno.

Irina Shayk nemá zjavne problém ani so zmrzlinou. Počas zimných mesiacov ju dopraje aj svojej dcére.
Zdroj: profimedia

Tentoraz bola promi mamička videná so svojou dcérkou sama. V poslednom čase však vídať pár Bradley a Irina často na verejnosti.

Anketa
Myslíte si, že modelka zvolila správnu obuv pre dcéru?

Najnovšie špekulácie o ich vzťahu udávajú, že by mala byť dvojica opäť spolu. V poslednom období sú často videní na spoločnej prechádzke, dokonca spolu trávili aj letnú dovolenku na Bahamách, ktorú modelka zdokumentovala na svojom Instagrame.

Irina Shayk sa na sociálnej sieti Instagram pochválila v pondelok fotografiami z exotickej dovolenky na Bahamách. Modelka však na romantickej pláži netrávila chvíle sama, ale so svojím expartnerom a otcom jej dcérky hercom Bradley Cooperom.
Zdroj: instagram @IrinaShayk

Ani Cooper, ani Shayk však neurobili verejné vyhlásenie o stave ich vzťahu. Zdroj blízky páru povedal pre magazín People: 'Irina je veľmi šťastná, že môže tráviť čas s Bradleym. Veľmi ho miluje.“

Prečítajte si tiež: