Hoci sa na záverečnom ceremoniáli nezúčastnili Polívkove dve najstaršie dcéry Kamila (45) a Anna (43), aj tak bola jeho rodina  najpočetnejšia na celom festivale.

FOTO Polívkovcov nájdete v galérii >>
Detí ako smeti
Bolek Polívka sa totiž kedysi chválil, že každému zo svojich detí chcel dopriať luxus vlastnej mamy, a takmer mu to vyšlo. So štyrmi partnerkami má spolu šesť detí, a z toho s prvými tromi partnerkami mal skutočne po jednom potomkovi, ale s tou štvrtou, Marcelou Černou, má už tri deti. Zdedili po ňom nielen podobu, ale tie najstaršie aj talent. Kamila je režisérka, Anna a Vladimír sú herci. Najmladšie tri deti, dnes už tínedžeri - Jan (18), František Antonín (16) a Mariana (14), ktoré má manželstva s Marcelou Černou, zatiaľ po umeleckej dráhe nepoškuľujú, len syn Jan uvažuje o modelingu.

Väčšina detí Bolka Polívku zdedila podobu po svojom slávnom otcovi, a tak sú zväčša vysokí a štíhli, a tak nečudo, že syn Jan poškuľuje po modelingu, figúru na to má. Podobu v tvári zdedil  skôr po svojej mame Marcele, ktorá je aj dnes stále pekná tmavovláska. 

Prečítajte si tiež: