Americké dievčatko si asi nevie predstaviť bežné detstvo, aké majú väčšinou jej rovesníci. Kynlee Heiman nie je ani zďaleka ako priemerné šesťročné dieťa. Vo svojom veku toho má za sebou skutočne dosť. Absolvovala niekoľko súťaží krásy, venuje sa modelingu a v neposlednom rade tvrdo maká na svojom ešte nevyvinutom tele.

Fotografie svalov maličkej Kynlee nájdete v galérii »

Jej tvrdé tréningy, pravidelné odriekanie, prísna strava zapríčinili, že v malom veku má vypracované svalstvo. Kynlee trávi namiesto na ihrisku hodiny v telocvični. Jej neskutočne tvrdý tréning spočíva v cvičení až šesť dní v týždni, čo pre také mladé a nevyvinuté telo nie je veľmi zdraviu prospešné.

O tvrdej drezúre, tréningu a odriekaní vie svoje aj Kynlee (6). Americké dievčatko si totiž neužíva bežné detstvo. Namiesto preliezok trávi hodiny v posilňovni a trénuje podľa drezúry rodičov.
Zdroj: instgram
Anketa
Príde vám v poriadku drezúra tak malého dietata?

Jej každodenný život sa točí popri tvrdých tréningoch aj okolo modelingu. Získala v tejto oblasti aj niekoľko titulov a ocenení. Po móle sa totiž premenáduje už od troch rokov. Treba podotknúť, že to všetko má na svedomí dievčatkova veľmi ambiciózna matka Angel. Tá dcérku rada styluje do typicky hollywoodskeho imidžu.

Na spomínanú matku malého dievčatka sa neustále sype vlna kritiky, s ktorej si evidentne ťažkú hlavu nerobí.

Prečítajte si tiež: