Babička Ann Ukrainetz (75) si je istá, že je tetou mŕtvej princeznej Diany. Či je tomu skutočne tak, však dokážu jedine testy DNA. A práve v tom je háčik... Tie by musela Ann získať z Mauricea Burka Rochea, ktorý bol starým otcom princeznej Diany. Ten je však pochovaný vo Veľkej Británii, preto sa nakoniec rozhodla vykopať pozostatky jeho identického dvojčaťa, ktorý je pochovaný v New Yorku.  

Ann Ukrainetz
Ann Ukrainetz
Zdroj: Facebook

Ann žila podľa jej slov svoj celý život v omyle a myslela si, že jej biologickým otcom je istý Charles Rudderforth. Jej matka umrela v roku 1995 a až neskôr sa Ann dozvedala, že mala zrejme milostný pomer aj s iným mužom, práve so spomínaným Mauriceom Burke Rocheom. Všetko je dopodrobna opísané v liste, ktorý jej po smrti zanechala. S Maureceom mala mať v minulosti pohlavný styk no vzhľadom na to, že bol ženatý, sa Ann pravdu dozvedieť nemohla.

Čo by povedala princezná Diana na výber jej dvoch synov?
Čo by povedala princezná Diana na výber jej dvoch synov?
Zdroj: Northfoto

 „Vedela som to celý život, už to stačí iba dokázať. Odpovede som hľadala viac ako 20 rokov a teraz som tak blízko,“povedala Ann pre britský denník Mirror, ktorá tvrdí, že je „mäso a krv“ britskej kráľovskej rodiny. Svoju pravdu si chce zrejme presadiť za každú cenu, a na internete už dokonca vznikla aj akási zbierka, z ktorej si má v pláne zaplatiť najatých právnikov.

Anketa
Myslíte si, že Ann skutočne tetou mŕtvej princeznej Diany?
  • 35%
  • 65%

Viac na Pluska.sk: