Umelá inteligencia a jej technológia napredujú každým dňom. Austrálska spoločnosť Vandahood Live vymyslela šikovný softvér, ktorý dokázal priam nemožné. Sestry Kardashianové tak môžeme vidieť tak, ako by vyzerali bez plastík a nánosov mejkapu.

Pozrite sa, ako sa Kardashianky zmenili, FOTO pred a po! >>

Kim priznala len botox

Najznámejšia Kim nikdy nepriznala chirurgické skrášlenia. Vo viacerých rozhovoroch pre zahraničné médiá sa priam dušovala, že okrem botoxu nemá nič vyplnené ani zmenené. Na otázku zmeny nosa sa vyjadrila, že dobrým mejkapom zvládnete čokoľvek. Fanúšikovia aj verejnosť však vidia zmeny, ktoré sú určite spôsobené nielen spomínaným botoxom.

Najnovšie sú členky klanu kritizované za to, že okrem vylepšenia tváre sa im záhadnou rýchlosťou menia i postavy. Kim vraj napríklad schudla 8 kíl za pár dní a vraj to nebolo nič náročné. Jej vyhlásenia sú čoraz viac fascinujúce a priam neuveriteľné.

Cieľom celého projektu bolo zobrazenie slávneho klanu tak, aby vyzerali, že starnú prirodzene. Slávna rodina, ktorá je známa svojou láskou ku kozmetickým vylepšeniam, vyzerá veľmi odlišne v digitálne upravenom videu, ktoré sa nedávno stalo virálnym na TikToku. Klip, ktorý vytvorili populárni austrálski streameri Vandahood Live, odhaduje, ako by dnes bez kozmetických zásahov vyzerali Kourntey (43), Kim (41), Khloe (38), Kendall (26) a najmladšia Kylie (25).

“Museli sme zvoliť iný prístup ku každému členovi rodiny, pretože každý prešiel v priebehu rokov rôznymi zmenami.“
Autori projektu Vandahood live.

Fakt, že rodina vplyvných žien miluje zlepšovanie a plastické operácie, je očividný, video, ktoré vzniklo, je tak ešte viac fascinujúce. Najmladšia členka rodiny Kylie, ktorá je napriek mladému veku značne prerobená, sa donedávna dušovala, že plastiku nikdy nepodstúpila a za jej dokonalé pery môže jej kozmetická rada. Opak je však pravdou.

Kylie sa na svoje staré ja už vôbec nepodobá. Podľa jej slov nemá žiadne plastické operácie a pomáha si práve mejkapom.
Zdroj: instagram

Napokon priznala, že podstúpila určité zlepšenia pomocou operácie. Bola tiež obvinená zo zmeny svojho vzhľadu pomocou operácií, ako je plastika nosa, prsia a brazílske zdvihnutie zadku, ktoré pomáha dosiahnuť tvar presýpacích hodín.

Anketa
Myslíte si, že to sestry Kardashianové prehnali s plastikami?

Ďalšou slávnou sestrou, ktorá bohabojne odmietala skrášlenie a všetko prikladala len dobrým fotografiám, je Khloe. Oko však neoklame a jej zábery pred a po hovoria jasne. Za týmto jednoznačne nie je len dobrý mejkap.

Prečítajte si tiež: