Najnovšie FOTO schudnutej ADELE nájdete TU!

Bucľatá speváčka, ktorú preslávila titulná skladba k Bondovke Skyfall, sa za svoje telo nikdy nehanbila. Svoje ženské tvary nosila s noblesou a hrdosťou. To sa však nedávno zmenilo. Adele sa už v decembri predviedla na verejnosti o niekoľko kilogramov štíhlejšia. Ako sa však zdá, jej boj s kilami navyše stále neprestáva.

Potvrdzujú to aj fotografie, ktoré sa začiatkom januára objavili na internete. Speváčku na pláži fanúšikovia takmer nespoznali. Za mesiace chudnutia stratila podľa portálu dailymail.co.uk neuveriteľných 45 kilogramov. Mnohých tak napadlo, či Adele nebojuje s ochorením, ktoré by mohlo byť príčinou rapídnej straty hmotnosti.

Všetko uviedol na pravú mieru až nemenovaný zdroj z jej prostredia. „Dostala sa do bodu, keď sa necítila skvele. Vedela, že musí niečo zmeniť, pretože chce byť najzdravšou mamkou pre svojho 7-ročného syna. Celé jej zameranie počas chudnutia bolo skutočne o tom, ako môže byť zdravšia a ako môže liečiť svoje telo. Nikdy to nebolo o chudnutí.“ Adele sa pri svojom cieli zamerala na zdravú, prevažne rastlinnú stravu, ktorú kombinuje so silovým cvičením a jógou.

Prečítajte si aj: