Speváčka Grimes, vlastným menom Claire Boucher, patrí ku kontroverzným osobnostiam svetového šoubiznisu. Okrem hudobnej tvorby je v našich končinách prevažne známa svojím vzťahom s najbohatším mužom sveta Elonom Muskom. Hoci dvojica svoj trojročný vzťah už ukončila, stále láka pozornosť médií.

Nahé fotografie speváčky Grimes nájdete v galérii »

Musk má so speváčkou dve deti. Kontroverznejšie mená ani dostať nemohli! Ich syn sa volá X AE A-XII Musk (2) a dcéra dostala meno Exa Dark Sideræl Musk (1). Mená ich detí boli častou témou. Exa podľa speváčky odkazuje na super počítačový termín exaFLOPS, zatiaľ čo Dark predstavuje všetko „temné a neznáme“. Sideræl, posledná časť celého mena dcérky, je podľa speváčky „elfskejšia“, pretože je narážkou na postavu Galadriel z knižnej i filmovej série Pána prsteňov a definuje „skutočný čas vesmíru, hviezdny čas, hlboký vesmírny čas, nie náš relatívny pozemský čas“.

Elon Musk má so speváčkou Grimes dve deti. Kontroverznejšie mená ani dostať nemohli! Ich syn sa volá X AE A-XII Musk (2) a dcéra dostala meno Exa Dark Sideræl Musk (1). Mená ich detí boli častou témou. Exa podľa speváčky odkazuje na super počítačový termín exaFLOPS, zatiaľ čo Dark predstavuje všetko „temné a neznáme“.
Zdroj: gettyimages

Hudobníčka je veľkou fanúšičkou sci-fi a mytológie a neúspešne bojovala za to, aby sa dievča volalo Odyseus, čo bol vraj jej veľký sen. Čo sa škandálov a extravagantnosti týka, slávni rodičia nezaostávajú jeden za druhým. Najnovšie fotografie sú toho dôkazom. Objaviť sa na párty v Evinom rúchu je teda poriadna dávka odvahy!

Anketa
Myslíte si, že speváčka zvolila vhodný kostým na párty?


Okrem kontroverzného štýlu je známa tým, že jej prejav a životný štýl často rúcajú všetky ideály. O svojom bývalom sa vyjadrila, že i keď je miliardár, miluje život na pokraji chudoby a vraj si nedopraje ani nový matrac. Grimes po rozchode s Muskom randila s viacerými ženami aj mužmi. Jej sexualita je veľmi bujará a podľa jej slov je jedno, či má doma ženu alebo muža. Momentálne je po jej boku najviac videná americká vojačka Chelsea Manning (34). Trikrát rozvedený najbohatší muž planéty randí s herečkou Natashou Bassett (30), ktorá sa najviac preslávila ako Britney Spears v životopisnej dráme o slávnej speváčke.

Okrem kontroverzného štýlu je speváčka Grimes známa aj tým, že jej prejav a životný štýl často rúcajú všetky ideály. O svojom bývalom sa vyjadrila, že i keď je miliardár, miluje život na pokraji chudoby a vraj si nedopraje ani nový matrac.
Zdroj: gettyimages


Vizionár s majetkom v hodnote 200 miliárd eur, ktorý sníva o tom, že bude mať okolo Zeme 30 000 satelitných družíc, má teraz sám hlavu niekde v oblakoch. Podľa slov jeho blízkeho priateľa si užíva monogamný vzťah, pretože jeho bývalá mu ho nedopriala. O vzťahu Grimes a Muska je známe, že speváčka preferovala voľný štýl partnerstva a často preto dvojica žila oddelene.