FOTO nájdete v galérii >>>

Okrem Oscara či ocenení Grammy a Emmy sa známy hudobník môže popýšiť ďalšou prestížnou trofejou. Vplyvný magazín People ho korunoval najsexi mužom Hollywoodu za rok 2019. V poradí je to už druhý rok, čo redaktori a porotcovia v jednom udelili titul mužovi, ktorý je šťastne ženatý a má deti. Že by dámske osadenstvo poroty letelo najmä na sexi slávnych oteckov?

John Legend na titulnej strane časopisu People.
John Legend na titulnej strane časopisu People.
Zdroj: People / BEEM / Beem / Profimedia

Paradoxne sa John Legend však napriek titulu nepovažuje za veľmi atraktívneho. „Som nadšený, ale na druhej strane ma to z neznámeho dôvodu trochu desí,“ povedal so smiechom a dodal, že každý si teraz bude chcieť vyskúšať, či je naozaj taký sexi. Legendov úspech vzala s humorom aj jeho manželka Chrissy Teigen (33), známa svojou prostorekosťou. „Splnil sa mi sen, sexujem s najsexi chlapom planéty! Aká česť!“napísala na sociálne siete.

Chrissy Teigen s manželom
Chrissy Teigen s manželom
Zdroj: Northfoto

Práve manželka, s ktorou sa zosobášil v roku 2013, je pre nového top fešáka Legenda prioritou. Dvojica spoločne vychováva dve dcérky: Lunu (3) a Miles (1), niet preto pochýb, že pre úspešného otecka je prvoradá rodina – a nie to, či nad ním budú slintať tisíce žien po celom svete.

Viac na Pluska.sk: