Na zmenšený zadok kedysi "najškaredšej" Kardashianky upozornili fanúšikovia, píše britský denník The Sun. Keďže je Khloe neustále v centre pozornosti a paparaci ju sledujú na každom kroku, zákroky a akési vylepšenia ukryje len veľmi ťažko. Khloein zadok sa drasticky zväčšil už v roku 2014. V tom čase sa zrejme inšpirovala svojou sestrou Kim, ktorá si svoju zadnicu dala vylepšiť už v roku 2011.

FOTO KHLOE KARDASHIAN S IMPLANTÁTMI A BEZ NICH V GALÉRII

Paparaci fotografie z roku 2018 ukazujú Khloe s obrovským zadkom či už na pláži alebo počas kočíkovania v obtiahnutých legínsach. Na aktuálnych fotografiách má však slávna Kardashianka oveľa menší zadok, než sme zvyknutí. Čo je však paradoxom, Khloe všetky klebety o operáciách, až na rhinoplastiku (plastická operácia nosa), odmieta. Tvrdí, že za jej dokonalý vzhľad môže mejkap či dokonalá úprava fotografie. 

Anketa
Myslíte si, že Khloe podstúpila sériu plastických operácií?

Aby špekulácie o plastických operáciách chameleóna Khloe neostali len akýmsi tvrdením fanúšikov, k jej meniacemu vzhľadu sa vyjadril aj plastický chirurg Dr. Charles S. Lee. "Myslím, že podstúpila operáciu líščieho oka vrátane operácie očného viečka, odstránenia bukálneho tuku, liposukcie v oblasti krku a brady, operáciu kostí pozdĺž dolnej časti čeľuste a brady. Taktiež má výplň pier a rhinoplastiku (operáciu nosa)," povedal Lee.  

Khloe v roku 2007:

Takto vyzerala Khloe Kardashian v roku 2007.
Zdroj: Getty

Khloe v roku 2021:

Prečítajte si tiež: