Viac FOTO nájdete TU!

Kelsey Nichole Turner, tiež známa ako Zlá Barbie, je americká modelka. Objavila sa v časopisoch ako Playboy Italy, Maxim a OneTen. V roku 2019 boli Turnerová a jej bývalý priateľ obvinení zo zabitia psychiatra doktora Thomasa Burcharda. Dôvodom brutálneho činu mal byť fakt, že doktor už nechcel Kelsey ďalej sponzorovať jej luxusný život.

Kelsey Nichole Turner
Zdroj: instagram @kelseyturnerbaddbarbie // @kelseyturnerofficial

Podľa britského denníka Daily Mail bol Thomas Burchard roky pre Kelsey takzvaným Sugar Daddym. Mladej kráske mesačne platil ubytovanie v sume 3 200 dolárov. V roku 2019 si však povedal, že sponzorovania sexi blondínky už bolo dosť a rozhodol sa ich podivný vzťah ukončiť a za bývanie Kelsey už neplatiť.

V roku 2019 sa ju preto rozhodol navštíviť v Las Vegas a vzťah ukončiť. Náhla strata sponzora mala mladú ženu rozčúliť natoľko, že zvolila ten najhorší druh pomsty. Lekár, ktorý bol v intímnom vzťahu s Turnerovou, bol podľa prokurátorov zavraždený a napchaný do Turnerovej auta v marci 2019, informoval Las Vegas Review-Journal.

Smrť pre peniaze

Prokuratúra uviedla, že 29-ročná Turnerová nariadila svojmu priateľovi Jonovi Kennisonovi, aby zaútočil na Burcharda, keď doktor navštívil pár v Las Vegas. Kennison ubil 71-ročného muža pálkou predtým, ako obeť napchali do kufra Mercedesu-Benz, ktorý bol spojený s Turnerovou.

71-ročného doktora Thomasa Burcharda zavraždili v roku 2019.
Zdroj: Burchard Family

"Určite je tu priestor na množstvo chlípnych špekulácií o tom, aký bol vzťah," povedala podľa Review-Journal hlavná zástupkyňa okresného prokurátora Pamela Weckerlyová na súde počas vypočúvania rozsudku. "Myslím si, že fakty tohto prípadu dokazujú, že pokiaľ ide o pani Turnerovú, v akomkoľvek rozsahu išlo o transakčný vzťah," dodala.

Blonďavú modelku odsúdili dva mesiace potom, ako sa priznala k vražde 71-ročného doktora Thomasa Burcharda. Aby sa vyhla doživotnému trestu, využila Turnerová v novembri Alfordské priznanie, ktoré sa vzťahuje na priznanie viny, v ktorom obžalovaný trvá na svojej nevine, ale pripúšťa, že dôkazy obžaloby by pravdepodobne viedli k verdiktu o vine. Podľa reportéra z Las Vegas, ktorý bol prítomný počas súdneho konania, 29-ročná Kelsey Turner, ktorá pózovala pre Playboy aj Maxim, pri čítaní rozsudku plakala .

Prokuratúra uviedla, že 29-ročná Turnerová nariadila svojmu priateľovi Jonovi Kennisonovi, aby zaútočil na Burcharda.
Zdroj: instagram @kelseyturnerbaddbarbie // @kelseyturnerofficial

Jej expriateľ Kennison, ktorý muža umlátil pálkou, bol v júli odsúdený na 18 až 45 rokov väzenia po priznaní viny a spolubývajúca páru Diana Pena sa priznala k podielu na vražde, ale poskytla prokurátorom kľúčové dôkazy, vďaka čomu sa jej podarilo vyhnúť vysokému trestu.

Prečítajte si aj: