Viac FOTO nájdete TU!

Keď mal Jean-Paul Belmondo 70 rokov, ukázal svetu, že muž v jeho rokoch nemusí patriť do starého železa a stále môže mať dostatok libida na počatie potomka. 13. augusta 2003 sa Jeanovi a jeho poslednej manželke Natty (56) narodila dcéra Stella Eva Angelina, ktorá za uplynulé roky vyrástla do krásy.

Najmladšia z klanu Belmondovcov Stella oslávila 13. augusta 2021 svoju dospelosť ešte so svojím otcom. Len prednedávnom si pritom mladá krásavica zriadila účet na sociálnej sieti Instagram, na ktorom sa s fanúšikmi delí nielen o krásne a dojemné momenty zo svojho života, ale rada sa na ňom pochváli aj svojím sexi štíhlym telom. Po tom, ako ju smrť milovaného otca zasiahla, sa Stella zo sociálnej siete na chvíľu stiahla. Ako sa však zdá, obdobie smútenia má už mladá krásavica za sebou a chmúrne myšlienky zaháňa luxusnou dovolenkou v exotickom Dubaji.

Anketa
Podobá sa Stella na svojho slávneho otca?

Stella sa o svoje zážitky a sexi telo podelila aj so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti Instagram, kde zverejnila zážitky zo svojej dovolenky. A veru, musíme uznať, že je na, čo sa pozerať. Čo poviete, vyrástla zo Stelly krásna žena?