Viac FOTO nájdete TU!

Jej meno sa spája s telenovelami, ktoré ju preslávili po celom svete a videlo ich viac ako 2 miliardy ľudí v 180 krajinách sveta. Na Slovensku sa talentovaná herečka a speváčka preslávila ako nežná Rosalinda v rovnomennej mexickej telenovele, ktorá sa vysielala v roku 1999.

Mexická telenovela Rosalinda bola medzi divákmi veľmi obľúbená.
Zdroj: Profimedia

Napriek tomu, že od poslednej klapky uplynulo už vyše 20 rokov, predstaviteľka hlavnej hrdinky akoby vôbec nestarla. Hoc o nej v našich končinách už takmer nepočuť, v Mexiku a v Latinskej Amerike je stále obrovskou hviezdou. Thalía sa naďalej venuje svojej hudobnej kariére, no nezriedka ju vidieť aj v úspešných telenovelách.

Fernando s Thalíou v telenovele Rosalinda.
Zdroj: Instagram/Fernando Carillo

Od čias nakrúcania populárnej telenovely však ubehlo mnoho rokov a jej hlavná hrdinka oslávila v auguste už svoje 50. narodeniny. Napriek veku však kráska z telenovely akoby vôbec nestarla a svoje telo rada ukazuje v odvážnych kostýmoch, latexe či v sexi miniatúrnych bikinách.

Anketa
Vyzerá seriálová Rosalinda na svoj vek?

Ani ona však ako sa zdá, neodolala plastickým chirurgom a dala si „vylepšiť" svoju tvár. Na nových záberoch však okrem vzrušujúcich kriviek ukázala aj svoju tvár, ktorá sa už tak nežnej a prirodzenej Rosalinde nepodobá. Jej pleť je napriek veku extrémne vyhladená a vrásky na jej tvári by ste hľadali len márne. Mimo iné má však herečka aj o niečo plnšie pery oproti časom, keď stvárnila hlavnú hrdinku v slávnej telenovele. Kozmetické zákroky na jej tvári sú však len slabým odvarom oproti mnohým kráskam v Hollywoode. Čo poviete, vyzerá seriálová Rosalinda na svoj vek?

Prečítajte si tiež: