Viac FOTO nájdete TU!

Seriálovú herečku a niekdajšiu televíznu hviezdu Tori Spelling sa šikovným paparacom podarilo nasnímať v nedeľu v uliciach Los Angel, kde trávila popoludnie so svojou rodinkou. Herečka mala na sebe sivé tepláky, biele tričko s potlačou a mikinu uviazanú okolo pásu. Napriek tomu, že väčšinu času mala herečka na tvári ochranné rúško, fotografom sa ju v nestráženom momente podarilo nasnímať aj bez neho.

Zdroj: instagram

Tori sa na rodinnú prechádzku pravdepodobne nemala potrebu upraviť, ako to robieva pre zábery na sociálnu sieť Instagram, a tak svetu ukázala svoju pravú tvár. Bez výrazného mejkapu totiž herečkina pleť pôsobila poblednutým a unaveným dojmom, čo ešte viac podtrhovali jej nevýrazné a opuchnuté oči. Napriek tomu, že jej pery zdobil sýty rúž červeno-hnedej farby, herečke na kráse rozhodne nepridal.

Anketa
Páči sa vám Tori aj bez mejkapu a v teplákoch?

Herečka je pritom známa aj vďaka svojim sexi fotografiám na Instagrame, kde sa rada chváli dokonale hladkým telom, bezchybnou pokožkou a upravenými vlasmi. Ako sa však zdá, instagramové zábery herečky sú len skvelým výsledkom šikovných stylistov a fotografických filtrov. Na ulici a bez mejkapu by ste ju totiž spoznali len ťažko.

Mohlo by vás zaujímať: