Odvážnu FOTO 73-ročnej herečky nájdete TU!

V časoch natáčania populárneho rodinného seriálu mala Suzanne Somersová takmer o polovicu rokov menej ako dnes. V tej dobe z nej vyžaroval neuveriteľný sexepíl a muži po celom svete z pohľadu na obdarenú blondínku doslova šaleli. Napriek tomu, že po rokoch sa na jej tvári objavili vrásky, z vyššieho veku si ťažkú hlavu nerobí. Na rozdiel od mnohých žien sa za svoje telo nehanbí, čo dokázala aj jej pikantná narodeninová fotografia, ktorú zdieľala na sociálnej sieti instagram.

Suzanne Somers
Suzanne Somers
Zdroj: Northfoto

Seriálová Carol sa nechala zvečniť učupená v poli pričom jej bujné vnady zakrývali len prekrížené ruky. "Tu som vo svojich 73 rokoch v mojom narodeninovom outfite," pripísala k odvážnej fotografii. Napriek tomu, že jej odvahe fandíme, fotografia skôr ako erotický akt pripomína vykonávanie potreby kdesi v prírode.

Anketa
Páči sa vám odvážna fotografia seriálovej Carol?
  • 82%
  • 18%

Prirodzenosť zavesila na klinec

Blondínka s dokonalým úsmevom, ktorá vo svojej mladosti patrila k najkrajším hererčkám Hollywoodu, sa netají láskou k plastickým operáciám. Práve tie v posledných rokoch rapídne zmenili jej vzhľad. Od prirodzene krásnej Carol z kultového seriálu má dnes už poriadne ďaleko. Priveľké pery, vyhladené vrásky a chirurgické korekcie jej síce omladili tvár, no v momente, keď sa pred fotografmi objaví v šatách bez ramienok, každému ten rozdiel v kvalite pokožky udrie okamžite do očí. Nečudo, že takto spotvorená seriálová Carol mnohým pripadá vulgárna a lacná.

Prod DB © Warner Bros TV / DR
NOTRE BELLE FAMILLE (STEP BY STEP) se?rie TV 1991-1998 USA
avec Christine Lakin, Christopher Castile, Sasha Mitchell Staci Keanan, Patrick Duffy, Josh Byrne, Suzanne Somers, Brandon Call et Angela Watson, Image: 174104896, License: Rights-managed, Restrictions: NO RESTRICTION, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Visual movies
Prod DB © Warner Bros TV / DR NOTRE BELLE FAMILLE (STEP BY STEP) se?rie TV 1991-1998 USA avec Christine Lakin, Christopher Castile, Sasha Mitchell Staci Keanan, Patrick Duffy, Josh Byrne, Suzanne Somers, Brandon Call et Angela Watson, Image: 174104896, License: Rights-managed, Restrictions: NO RESTRICTION, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Visual movies
Zdroj: Profimedia

Kultový seriál nestarne

Príbeh dvoch osamelých rodičov Franka a Carol, ktorí na dovolenke uzavreli manželstvo bez vedomia svojich potomkov, sa zapísal medzi najpopulárnejšie pre všetky generácie. Zlúčenie dvoch početných rodín s dospievajúcimi deťmi bolo ako stvorené pre vtipné situácie z každodenného života. Rozmanitosť pováh hlavných postáv sa tak postarala o to, že sa seriál zapísal medzi tie najpopulárnejšie a na svojej hodnote nestráca ani po 28 rokoch.

Hoc je seriál doslova nadčasovou klasikou o vzťahoch, strastiach a radostiach takmer bežnej americkej rodiny, jeho hrdinovia sa za ten čas zmenili doslova na nepoznanie. Z rozkošných predstaviteľov a dospievajúcich detí sú dnes dospeláci, ktorí majú vlastné rodiny aj životy.

Prečítajte si aj: