Vynikajúce jedlo, miešané nápoje, rozľahlá piesková pláž a prvé dámy oblečené v tých najlepších šatách! Trojdňový samit, aspoň po tej zábavnej stránke, dopadol na výbornú. Po príchode do Veľkej Británie všetkých predstaviteľov G7 a ich manželiek sa páry ubytovali v anglickom letovisku Carbis Bay na hrade Tregenna z 18. storočia, okolo ktorého sa rozprestierajú obrovské záhrady a ktorý strážil celý rad vojakov so zbraňami.

FOTO NÁJDETE V GALÉRII ČLÁNKU

Bohatý program mali prichistaní nielen páni, ale aj ich krásne manželky. Hneď zrána na ne čakalo divadelné predstavenie, na ktorom bola za najväčšiu hviezdu manželka amerického prezidenta Jill Biden (70).

Samit G7 - prvé dámy.
Zdroj: Profimedia

Prvá dáma USA si obliekla rovnaké šaty, ktoré mala v januári na Bidenovej (78) inaugurácii, v hodnote 4 700 eur. Manželka francúzskeho prezidenta Brigitte Macron (68) a manželka britského premiéra Carrie Johnson (33) zas siahli po elegantných kostýmoch a voľbu šiat prenechali na večer.

Na samite G7 sa ukázala aj vojvodkyňa Kate, ktorá síce vyzerala nádherne, no v úzkych ružových šatách ukázala svoju pochudnutú postavu. 

Anketa
Myslíte si, že by mala vojvodkyňa Kate prestať s chudnutím?

Prečítajte si aj: