Viac FOTO nájdete TU!

Len pred pár dňami šokovala speváčka Madonna (62) zábermi z letnej grilovačky, ktoré boli plné  erotiky. V tomto lascívnom trende sa podľa všetkého rozhodla pokračovať a na sociálnej sieti Instagram tak pribudli ďalšie fotografie, nad ktorými sa človeku miestami až rozum zastavuje.

Madonna ukázala dokonalú postavu aj po 60-ke.
Zdroj: Instagram/Madonna

62-ročná speváčka, ktorá v uplynulých mesiacoch prešla radikálnou premenou a na najnovších fotografiách zreteľne vidieť, že k mladistvému vzhľadu jej nedopomohla príroda, ale pár šikovných rúk odborníkov sa znova poriadne odviazala. Na sociálnej sieti zverejnila pikantné, miestami až vulgárne, zábery z fotografovania, počas ktorého si znova podľa všetkého k nálade dopomohla aj omamnými látkami v podobe jointa.

Anketa
Myslíte si, že Madonna podstúpila plastické operácie na omladenie?

Speváčka sa na záberoch lascívne váľala po zemi, rozťahovala nohy a v dlaniach zvierala svoje prsia. Napriek tomu, že fanúšikov prekvapuje jej vitalita v tomto veku, mnohým sa zdajú byť jej zverejňované zábery plné vulgárností už tak trochu cez čiaru. Čo myslíte, skutočne už Madonna nevie zaujať ničím iným len nahotou a erotikou?

Mohlo by vás zaujímať: