Viac FOTO premeny Maddoxa nájdete TU!

Angelina Jolie a Brad Pitt majú šesť detí, z ktorých tri sú adoptované a tri biologické. Spoločne vychovávajú Maddoxa, Paxa, Zaharu, Shiloh , Vivienne a Knoxa, ktorí tvoria klan Jolie-Pitt. Prvým dieťaťom krásnej a charizmatickej herečky bol práve Maddox, ktorého si Angelina adoptovala ako 7-mesačného. Od toho okamihu ubehlo už mnoho rokov a z rozkošného Maddoxa vyrástol dospelý muž, ktorý kráča v šľapajach Angeliny a Brada.

Z malého Maddoxa je dnes už dospelý chlap.
Zdroj: Mat Szwajkos

Narodil sa 5. augusta 2001 v Kambodži. V tom čase bola Angelina stále vydatá za svojho druhého manžela, herca Billyho Boba Thorntona.  V roku 2006 Brad Pitt legálne prijal Maddoxa. Ich vzťah však údajne stroskotal po hádke v lietadle v roku 2016. Tento incident mal podľa thethings.com ukončiť aj samotné manželstvo Brada a Angeliny.

Anketa
Páči sa vám premena malého Maddoxa v dospelého muža?

Maddox a Angelina mali od počiatku veľmi silné puto, napriek tomu, že herečka je len jeho adoptívnou mamou. Niet sa preto čomu čudovať, že dnes už 19-ročný Maddox kráča v jej šľapajach. Svoj talent predviedol už pred pár rokmi. V roku 2017, vo veku 16 rokov, Maddox produkoval vojnovú drámu Netflixu s názvom First They Killed My Father. Film je založený na memoároch Lounga Unga ako dieťaťa za brutálneho režimu Červených Kmérov v Kambodži. Ako výkonný producent filmu Maddox hlboko preskúmal túto tému sledovaním dokumentov, prezentáciami na stretnutiach a prípravou na nakrúcanie. Napriek tomu, že z Maddoxa nevyrástol štandardný fešák jeho popularita rastie vďaka jeho charizme.