Viac FOTO nájdete TU!

Manželia 1. októbra informovali, že ich syn Arseny sa narodil 25. septembra 2020. Pre fanúšikov hviezd ruského šoubiznisu bola táto správa poriadným prekvapením. Jana totiž tehotná nebola a synčeka im podľa ruských médií vynosila náhradna mama.

Jana Rudkovská a Pľuščenko ukázali synčeka, ktorému dali meno Arseny.
Jana Rudkovská a Pľuščenko ukázali synčeka, ktorému dali meno Arseny.
Zdroj: instagram

O tom, že z prírastkiu má rodinka obrovskú radosť svedčia aj ich príspevky na sociálnych sieťach. Jana Rudkovská, manželka slávneho krasokorčuliara Pľuščenka, zverejnila na sociálnej sieti fotografie novorodeného syna Arsenyho v náručí jeho staršieho brata, sedemročného Alexandra, aby sa pochválila fanúšikom ako príkladne sa malý Alex o bračeka stará. Fotografie si od fanúšikov vyslúžili množstvo gratulácii a srdečných slov. Zarazil ich však jeden detail na tváričke novorodeného synčeka. Jana Rudkovská mu  zakaždým zahalí tváričku. Napriek tomu však zo záberov cítiť lásku a radosť z nového súrodenca, ktorý malého Alexa určite potešil.

Anketa
Patríte medzi fanúšikov rodinky?
  • 61%
  • 39%

Napriek tomu, že tváričku synčeka ešte slávny pár nezverejnil, prominentná rodinka sa neváhala pochváliť útulnou a očividne aj poriadne luxusnou izbičkou pre malého synčeka. Novorodenec sa stal druhým spoločným dieťaťom Rudkovskej a Pľuščenka. Spoločne pár vychováva 7-ročného syna Alexandra, ktorý kráča v šľapajach svojho otca. Z prvého manželstva s Viktorom Baturinom má Rudkovská ďalších dvoch synov. Pľuščenko má tiež syna Jegora  zo svojho prvého manželstva s Máriou Ermakovou. Pár sa rozviedol vo februári 2008.

Mohlo by vás zaujímať: