Viac FOTO nájdete TU!

Barbadoská speváčka Rihanna pred dvoma mesiacmi porodila svoje prvé dieťatko raperovi známemu pod umeleckým menom ASAP Rocky. A hoci sa tesne pred pôrodom chválila odvážnymi tehotenskými fotografiami, po narodení vytúženého syna sa stiahla z verejného života. Viac informácií, meno ani fotografie svojho malého pokladu zatiaľ nezverejnila. A podľa všetkého má na to aj dobrý dôvod. „Ešte na to nie je celkom pripravená. A v podstate ho chce chrániť,” uviedol zdroj zo speváčkinho okolia.

Rihanna sa počas tehotenstva obliekala odvážne a rada ukazovala svoje telo. Dnes je všetko inak.
Zdroj: Profimedia

Fanúšikov však nesklamala a nakoniec sa im po dvoch mesiacoch od pôrodu predsa len ukázala. A hoci si speváčka úlohu mamy užíva, predsa len si našla čas aj na seba. „Našli sme lásku na mieste umenia. Rihanna navštívila výstavu Mexickí géniovia a stretla (aspoň virtuálne) jeden zo svojich idolov - Fridu Kahlo,” znie popis k fotografiám, ktoré speváčka zverejnila na sociálnej sieti Instagram. A hoci na speváčke tehotenské kilá vidieť, na fotografiách vyzerá šťastne a spokojne. Jeden detail však predsa len udrel do očí.

Anketa
Pristane to speváčke aj v konzervatívnejšom oblečení?

Speváčka, ktorá sa aj počas tehotenstva rada ukazovala na verejnosti polonahá s odhaleným bruškom, sa v obliekaní po pôrode umiernila. Rihanna si totiž na návštevu galérie obliekla čierne voľné nohavice a čierny top pripomínajúci pončo. Že by ju materstvo predsa len zmenilo?