Najskôr spolu randili, potom sa zasnúbili, mali svadbu a na svet privítali dve deti. To všetko stihla herečka Mila Kunis so svojím manželom, hercom zo seriálu Dva a pol chlapa Ashtonom Kutcherom v priebehu 4 rokov. Stavba vysnívaného domova im však trvala o rok dlhšie. „Nechceli sme nehnuteľnosť, ale domov,” povedala herečka v rozhovore.

FOTO NOVÉHO DOMU NÁJDETE V GALÉRII

„Vysnívali sme si stodolu, v nich predsa bývali ľudia odjakživa,” dodal herec. Predstavu svojho vysnívaného domova pozliepali z interiérových tipov na internete. „Naše fotografie aj štýl sa prekvapivo zhodovali,” povedal so smiechom Ashton. Keď už mali ako takú predstavu o svojom novom domove, najali si známu dizajnérku Vicky Charles, ktorá im pomohla so zariaďovaním interiéru.

Vysnívanú stodolu stavali 5 rokov

Mila Kunis a Ashton Kutcher stavali vysnívaný dom 5 rokov.
Zdroj: Instagram/amyastley

Každá izba má vysoké stropy a veľké okná, vďaka čomu je kompletne presvetlená a tmavý kút by ste v nej hľadali iba márne. V obývačke sa nachádza veľký čierny kozub, z plafóna visí trojmetrový krištáľový luster a v strede sú pohodlné gauče s vankúšmi. Za spomenutie stojí určite aj kúpeľňa, z ktorej majú nádherný výhľad na terasu. Na obrovskom pozemku sa okrem bazéna nachádza aj menší altánok a ďalšia menšia stodola, v ktorej sa nachádzajú hosťovské izby, ale aj spoločenská miestnosť.

Anketa
Mila Kunis a Ashton Kutcher majú konečne svoj vysnívaný domov. Páči sa vám?

„Keď sme začali s vizualizáciou, Mila čakala prvé dieťa. Trvalo nám mesiace, kým sme vybrali správne materiály a farby. Naplánovali sme každý jeden detail. Dokonca aj to, kadiaľ budú dovnútra prenikať slnečné lúče,” hovorí dizajnérka Vicky so smiechom. Mila Kunis a Ashton Kutcher začali spolu randiť v roku 2012 a spoločné „áno” si povedali o tri roky neskôr. Radosť v živote im robia dve deti, dcérka Wyatt (6) a syn Dimitri (4).

Prečítajte si aj: