Viac FOTO nájdete TU!

Podľa všetkého si Carmen Geissová pobyt na Slovensku vychutnala plnými dúškami a na zážitky z našej krajiny bude ešte dlho spomínať. Niet sa ani čomu čudovať. Rodina Geissovcov sa mala na Slovensku ako v bavlnke. Spávali v tých najluxusnejších hoteloch, jedávali v najlepších reštauráciách a v rámci programu si užili kultúru, krásnu slovenskú prírodu aj adrenalínové zážitky.

Zdroj: MIROSLAV MIKLAS

Carmen sa tak pri odchode rozhodla dojmy z pobytu na Slovensku zhrnúť počas odletu do Saint Tropez v krátkom videu na Instagrame. "Bola to jedna fantastická cesta, zažili sme veľa zábavy," zhodnotila vo videu svoje pocity z návštevy Slovenska. Nezabudla sa ani poďakovať všetkým ľuďom, ktorých mala možnosť spoznať, aj všetkým, ktorí ich na Slovensku privítali a pohostili. "Prajem všetkým hlavne veľa lásky. Teraz nás čaká Saint Tropez, vidíme sa neskôr," rozlúčila sa Carmen v krátkom videu, no k Slovensku sa ešte vrátila aj v nedeľu.

"Som opäť doma. Na Slovensku bolo úžasne," napísala Carmen k svojmu poslednému príspevku na sociálnej sieti Instagram. O tom, že sa rodine u nás skutočne páčilo, by sa mali fanúšikovia presvedčiť aj v troch epizódach ich reality šou, ktoré budú práve z ich pobytu na Slovensku.

Prečítajte si tiež: