Viac FOTO sexi Zuzany nájdete TU!

Dnes je Zuzka Light populárnou fitness trénerkou žijúcou v Los Angeles, ktorú sledujú tisíce ľudí z celého sveta. Len na sociálnej sieti instagram má 746-tisíc fanúšikov, ktorí sa zaujímajú o jej najnovšie príspevky z oblasti zdravého stravovania a tréningov na formovanie tela. Napriek tomu, že dnes je svetovo uznávanou trénerkou, jej začiatky až také ružové neboli. Zaujímavý pohľad do jej života priniesol portál isport.blesk.cz.

Zuzka Light, vlastným menom Zuzana Majorová, sa narodila v Prahe v roku 1982. Napriek tomu, že od útleho detstva milovala šport, jej matka jej ho zo zdravotných dôvodov zakazovala. Zuzka však bola rebelka, a tak poza jej chrbát začala navštevovať školský krúžok gymnastiky. Neskôr si na strednej škole urobila kurz aerobiku a dokonca vyskúšala aj bojové umenia.

Šťastie v hre, nešťastie v láske

Nie celkom ideálny vzťah s matkou, nesprávna partia ľudí a pochabosť priviedli Zuzanu k odchodu zo strednej školy. Jej prvé kroky po dovŕšení dospelosti neviedli inam ako do porno priemyslu, kde začala nakrúcať šteklivé filmy pod pseudonymom Susana Spears. Práve počas rokov nakrúcania spoznala amatérskeho filmára Fredericka Lighta. S prácou herečky pre dospelých sekla a v roku 2007 sa so svojím vyvoleným odsťahovala do Kanady, kde spoločne založili vlastný video kanál BodyRock TV, aby umožnili ľuďom cvičiť v pohodlí domova podľa odborne prevedených cvikov.

Na úspech dlho nečakali. Videá mali každým dňom väčšie ohlasy a postupom času si manželia dokázali zarobiť aj 100-tisíc dolárov mesačne. Čím viac sa im darilo v pracovnej a finančnej oblasti, o to viac to škrípalo v ich vzťahu, ktorý napokon skončil v roku 2013 nepekným rozvodom sprevádzaným ťahanicami o majetok aj samotný video kanál. Frederick nakoniec Zuzanu odstrihol od všetkých príjmov a jej neostalo nič iné, ako sa znova odraziť od dna.

To, čo jej však vziať nemohol, bolo jej dobré meno medzi fanúšikmi. Netrvalo dlho a Zuzana dostala skvelú ponuku na nahrávanie fitness DVD pre kalifornské štúdio Watch It Now. Postupne sa znova osamostatnila a dnes žije spokojný a vyrovnaný život ako úspešná fitness trénerka v Los Angeles. S jej partnerom Jessem rozbehla nový projekt pod názvom ZGYM. Ostala tak verná nakrúcaniu videí s cvičením pre ľudí, ktorí nemajú čas chodiť do fitness centier alebo jednoducho radšej cvičia v pohodlí domova. Jej cvičebné plány si pre ich účinnosť predplatí mesačne niekoľko tisíc ľudí z celého sveta.

Napriek tomu, že jej nelichotivá minulosť občas zatvorila mnoho dverí k príležitostiam, Zuzana nič neľutuje. "Vďaka minulosti sa dnes snažím o to viac a som tam, kde som," uviedla.