Video: Mladý youtuber nakladá popálenej Týnuš: Je to karma!

Od strašidelnej nehody, pri ktorej utrpela populárna youtuberka ťažké popáleniny, ubehlo už viac ako osem mesiacov. Týnuš bola po celú dobu hospitalizovaná v istanbulskej nemocnici, kde podstupuje náročnú liečbu a rekonštrukčné operácie. Kým lekári sa snažia vrátiť populárnej dievčine jej krásu, fanúšikovia v Čechách a na Slovensku so zatajeným dychom čakajú na nové správy o jej zdravotnom stave.

PRVÉ FOTO tváre popálenej youtuberky nájdete TU

Už osem mesiacov sa lieči v Istanbule. Väčšina fanúšikov jej drží palce.
Už osem mesiacov sa lieči v Istanbule. Väčšina fanúšikov jej drží palce.
Zdroj: youtube

Týnuš sa od nehody fanúšikom neukazuje ani prostredníctvom sociálnej siete. Sporadicky pridáva aktuálne fotografie, na ktorých však nikdy nie je vidieť jej tvár, ktorá mala byť plameňmi zasiahnutá najviac. Uplynulý víkend sa však zdravotný a hlavne psychický stav Týnuš náhle zmenil a spolu s tým prišlo aj odhodlanie ukázať sa verejnosti.

Za jej usmiatou tvárou a šťastnými slovami nestál nikto iný ako jej maminka, babička a sestra, ktoré ju do Istanbulu prišli navštíviť. Smutnú youtuberku vytiahli spomedzi nemocničných stien na čerstvý vzduch a dopriali jej poriadnu dámsku jazdu. " Urobili sme si s maminou, babičkou a sestrou dievčenský deň. Aspoň na malú chvíľku myšlienkami utiecť z nemocnice a po 8 mesiacoch si prvýkrát nalepiť riasy a zvýrazniť obočie," napísala k novej fotografii na instagrame, na ktorej konečne ukázala svoju tvár.

Pred nehodou spôsobili ošiaľ jej nahé fotografie.
Pred nehodou spôsobili ošiaľ jej nahé fotografie.
Zdroj: Blesk/youtube.com

Mnoho fanúšikov však ostalo v šoku. Zdá sa, že popáleniny na tvári známej youtuberky neurobili toľko škody, ako sa zo začiatku zdalo. Týnuš vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Rukou si zakrýva len spodnú časť tváre rovnako ako aj popálené ruky. "Si úplne nádherná a aj keby nejaké následky na tvári boli, tak nádherná budeš vždy a mojím vzorom rovnako," komentovala fotografiu jedna z fanúšičiek českej youtuberky.

Mladá česká youtuberka Týnuš sa rada prezentuje svojím silikónovým poprsím.
Mladá česká youtuberka Týnuš sa rada prezentuje svojím silikónovým poprsím.
Zdroj: Instagram

Medzi komentármi sa však našli aj tie ostrejšie, v ktorých ľudia vyjadrili svoj názor na jej posadnutosť vzhľadom. "Aj po tom, čo sa ti stalo, myslíš len na to, ako vyzeráš. Myslela som si, že sa poučíš, že vzhľad nie je všetko," reagovala ďalšia fanúšička. Ako sa zdá, pre ženu, ktorú vzhľad živí, je momentálne prioritou byť znova krásna ako z obrázku.

Prečítajte si aj:

Mohlo by vás zaujímať: