Týnuš v plavkách ukázala popáleniny! FOTO nájdete TU

Posledné dni sú pre krásnu Týnuš asi jednými z jej najšťastnejších. Po ťažkej a zdĺhavej liečbe rozsiahlych popálenín v istanbulskej nemocnici, ktorá trvala deväť mesiacov, je konečne doma v Česku so svojou rodinou. Fanúšikov tak po návrate potešila novými fotografiami, no zároveň ich aj trochu vystrašila. Týnuš sa schovávať nechce, a tak svoje jazvy ukázala v plnej paráde a prezradila, že ju ešte čaká niekoľko ďalších zákrokov.

Jej predstava o návrate domov sa nenaplnila.
Jej predstava o návrate domov sa nenaplnila.
Zdroj: instagram/tresnickova

Na fotkách je pritom vidieť, že najviac zasiahnuté sú jej ruky, ktoré si pred slniečkom v týchto horúčavách musí chrániť návlekmi a podobne je na tom aj jej krk a časť dekoltu, ktorý však naďalej schováva pod šatkami a roláčikmi.

Popálené ruky sa hoja pomaly.
Popálené ruky sa hoja pomaly.
Zdroj: instagram/tresnickova

Češka, ktorá pred osudnou nehodou zo svojej krásy ťažila, zmenila po nepríjemnom incidente aj svoje priority. Najviac ju teší to, že si znova po deviatich mesiacoch môže užívať bežné radosti života a slniečko či spoločnosť svojej milujúcej rodiny, ktorá ju počas celej doby liečby naplno podporovala. Bolestivej ceste však ešte nie je koniec a je dosť pravdepodobné, že aj po ďalších plastických zákrokoch ostanú na jej tele stopy, ktoré spôsobila nehoda pri ohňovej šou v tureckom bare.

 

Prečítajte si aj: