Alex Rodrigez a Jennifer Lopez boli spolu štyri roky! Keď pár tento rok v apríli oznámil odlúčenie, nikto netušil, že speváčka si ani nie za mesiac nájde za svojho exsnúbenca náhradu. S Benom Affleckom sa spočiatku skrývali – predsa len, ich rýchly románik vyvolal špekulácie, či sa v skutočnosti nestretávali už oveľa skôr. Po dvoch mesiacoch skrývania sa však objavili ruka v ruke na ulici a najnovšie aj na spoločnej dovolenke vo francúzskom Saint-Tropez. Po niekoľkých dňoch však čakalo na dvojicu nemilé prekvapenie.

FOTO JACHTY JLO A BENA NÁJDETE V GALÉRII

V tých istých vodách si prenajal jachtu aj Alex s priateľmi, ktorí sa akoby schválne plavili v tesnej blízkosti JLo a Bena. Či to bola iba zhoda náhod alebo sa Alex chcel pochváliť svojou luxusnou jachtou a nezáväzným životom, nevedno. Jedno je však jasné. Jeho jachta pôsobí oproti tej, ktorú si prenajali JLo a Ben, ako jej horšia verzia.

Hodnota Ocean Paradise, ktorú si prenajal Alex Rodriguez, je necelých 32 miliónov dolárov.
Zdroj: Profimedia

Hodnota Ocean Paradise je necelých 32 miliónov dolárov, je dlhá 54 metrov a v jej vnútri sa okrem telocvične nachádzajú aj vnútorný a vonkajší bazén so šmýkačkou rovno do mora – v skratke luxus, o ktorom sa mnohým z nás ani len nesníva. JLo s Benom však nasadili latku oveľa vyššie.

Anketa
Vydrží podľa vás vzťah Jennifer Lopez a Bena Afflecka?

Ich megajachta Valerie má hodnotu neuveriteľných 130 miliónov, dlhá je 85 metrov, má 4 poschodia a jej kajuty tvoria luxusné priestranné izby. Až je človeku ťažko uveriť, že sa skutočne nachádza na jachte. Na palube si môžu hrkútať na terase s príjemným posedením, pripíjať si šampanským v bazéne či vo vírivke a v prípade, že by sa im zachcelo na pevninu, môžu použiť helipad, z ktorého ich vrtuľník dopraví, kam len budú chcieť. Vidíš, Alex, takto sa to robí!