Ako sa zdá, aj Harryho trápi nočná mora všetkých mužov a napriek tomu, že je princ, svoje gény nezaprie. Ako informuje britský denník Daily Mail, Harry začal po odchode z kráľovskej rodiny plešatieť čoraz viac. Jeden z popredných odborníkov Asim Shahmalak z kliniky Crown v Manchestri dokonca tvrdí, že ak nezačne urýchlene konať je pravdepodobné, že bude v 50-ke takmer úplne plešatý. 

FOTO, AKO BY MOHOL HARRY VYZERAŤ, NÁJDETE V GALÉRII

"Gén plešatosti nie je u Harryho taký silný, ako u jeho staršieho brata," vyjadril sa Asim s tým, že vo veku 36 rokov  je Harry v rovnakom štádiu vypadávania vlasov ako William, keď mal 26. "Bez liečby sa zrýchlenie, ktoré sme videli za posledných 15 mesiacov, v nasledujúcom roku iba zvýši. Harry nemusí byť nikdy taký plešatý ako jeho brat William. William bol postihnutý viac ako ktorýkoľvek muž z členov kráľovskej rodiny," hovorí Asim.

Anketa
Máte radšej princa Harryho alebo princa Williama?

Princovia totiž zdedili gén plešatosti po svojom otcovi, princovi Charlesovi, ktorý ho zas zdedil po svojom otcovi, zosnulom princovi Philipovi. Prečo Harrymu začali v posledných rokov vypadávať vlasy rýchlejšie, nevedno. Za jeho plešatosťou sa však môžu skrývať práve problémy s duševným zdravím alebo stres. 

Prečítajte si aj: