FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Jennifer Aniston ako jedna z mála celebrít dodržiavala počas pandémie opatrenia a zabarikádovala sa vo svojom luxusnom dome. Na verejnosti sa ukazovala jedine vtedy, keď si išla nakúpiť potraviny alebo zabehať. Jennifer má aj po 50-ke vynikajúcu postavu, vďaka čomu si ju vybrali aj do novej kampane. Na najnovších záberoch pózovala v obtiahnutých legínsach a v športovej podprsenke a všetkým ukázala svoju dokonalú postavu.

Herečka z Priateľov tak po dlhom čase vyšla zo svojej komfortnej zóny a počas fotenia sa poriadne odviazala. Výsledkom sú dych berúce fotografie, na ktorých behá a cvičí jogu. 

Aniston si však  napriek dokonalej postave a úspešnej kariére svojho princa na bielom koni nenašla. Pred rokom sa síce špekulovalo, že sa opäť vrátila k svojmu bývalému Bradovi Pittovi, no tieto špekulácie sa nakoniec nepotvrdili. Jennifer si počas pandémie kúpila aj štvornohého miláčika a na fotografiách, ktoré pridáva na sociálnu sieť Instagram, to vyzerá tak, že je so sebou spokojná a mužskú spoločnosť nevyhľadáva. 

FOTO NÁJDETE V GALÉRII