Viac FOTO nájdete TU!

Herečka Courteney Cox (56), ktorá si v seriáli zahrala Monicu Gellerovú, ktorá nemohla otehotnieť, je v reálnom živote mamou krásnej 16-ročnej dcéry Coco Arquette. Coco bez pochýb zdedila svoju krásu a štíhlu postavu práve po svojej mame Courteney a napriek tomu, že od šoubiznisu sa drží stranou, na sociálnej sieti Instagram má celkom slušnú základňu fanúšikov.

Zdroj: PROFIMEDIA.SK

Šťastným otcom krásnej dcéry je aj seriálový smoliar Ross. Cleo Buckman Schwimmer má síce len 10 rokov, no svojím vzhľadom púta pozornosť médií už teraz. Pred rokom len 9-ročné dievčatko prekvapilo otcových fanúšikov, keď si od svojej mamy dala oholiť svoje krásne dlhé vlasy. V tom čase sa hovorilo o tom, že Cleo sa pre tento krok rozhodla, aby pôsobila rodovo neutrálne a podobala sa viac na svojho otca.

Schwimmer a Zoe Buckman sa rozviedli v roku 2017 po siedmich rokoch manželstva, bývalý pár si dáva za cieľ spolupracovať, pokiaľ ide o ich dcéru.

Zdroj: instagram

Do tretice je hrdým otcom dcéry aj herec Matt LeBlanc, ktorý v sitkome stvárnil Joeyho Tribianiho. Marina Pearl LeBlanc má 17 rokov a jej mamou je Melissa McKnight. Marina síce ešte nie je dospelá, no vďaka svojej kráse a charizme, ktorú zdedila po slávnom ockovi, by sa pokojne uchytila v Hollywoode už dnes.

Anketa
Ktoré z detí sa podobá na svojho slávneho rodiča najviac?

Jedinou spomedzi hlavných predstaviteľov, ktorá má syna, je herečka Lisa Kudrow (57). Jej manželom je od roku 1995 Michel Stern, s ktorým vychováva syna Juliana Murraya Sterna, ktorý v máji oslávil 23. narodeniny.