FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Smrť bývalého manžela Brigitte Macron ohlásila až po 9 mesiacoch dcéra Brigitte, 36-ročná advokátka Tiphaine Auzière: „Môj otec umrel, 24. decembra 2019 sme ho pochovali v kruhu najbližších. Zbožňovala som ho, vážil si seba aj svoje súkromie. Musela som to rešpektovať,“ povedala Tiphaine. Terajšia prvá dáma a zosnulý bankár boli manželmi od roku 1974 až 2006 a spolu vychovali tri deti: Tiphaine Auzière (36), Laurence Auzière-Jourdan (43) a Sébastien Auzière (45). Rovnako ako Brigitte, aj oni sa vedeli v živote obracať.

VIDEO Odpadnete! Mladšia dcéra Macronovej Brigitte je jej vernou kópiou!

Jej najmladšia dcéra Tiphaine Auzière pracuje ako úspešná advokátka a taktiež pomáha svojmu nevlástnemu otcovi Emmanuelovi. Obaja vraj majú k sebe veľmi blízko a dokonca mu pomáhala aj počas prezidentskej kampane. O sedem rokov staršia Laurence, ktorá pracuje ako kardiologička, má taktiež k Emmanuelovi blízko. Podľa britských denníkov si dokonca Emmanuelovi rodičia počas jeho štúdia mysleli, že randí s ňou a nie s jej matkou Brigitte.

Najstarší syn Sébastien Auzière je vyštudovaný inžinier a rovnako ako pri jeho mladších sestrách, aj on zdedil výrazné črty po svojej matke.

FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: