FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Chris Evans (39) hrá vo filmoch o Avengeroch slušného a zásadového vojaka hrdinu. V skutočnosti však taký slušák rozhodne nie je. Na svoj Instagram totiž nahral video, na ktorom hrajú s rodinou známu spoločenskú hru.  Len čo sa však video skončilo, v závere videa bol niekoľko sekundový záber na galériu v telefóne. V nej mal presne 2 532  fotografií, 602 videí a... fotografiu stoporeného údu!

Napriek tomu, že po pár minútach video zo svojho Instagramu stiahol, šikovní fanúšikovia si stihli spraviť screenshot a fotografiu jeho mužstva uverejnili na internete. Našťastie, väčšina hercových fanúšikov zobrala  tento jeho menší trapas s nadhľadom.

Fotografia sa dostala aj k jeho filmových kolegom, ktorí si zo zásadového Kapitána Amerika začali strieľať. "Kámo, pokiaľ vládne Trump, neexistuje spôsob, ako by si sa mohol zosmiešniť," odkázal mu herec Mark Ruffalo, ktorý hrá po Chrisovom boku nezničiteľného Hulka. 

Chris sa, našťastie, po pár dňoch pozbieral a svojim fanúšikom poslal odkaz: "Nuž, keď teraz mám toľko pozornosti... Choďte voliť!" napísal na sociálnu sieť.  

FOTO NÁJDETE V GALÉRII