Keď sa Ratajkowski pochválila zábermi z dovolenky na sociálnej sieti Instagram nemala ani tušenie, čo tým spôsobí. Fanúšikovia si, prekvapivo, nevšímali jej vyšportované telo, ktoré mimochodom vyzerá, akoby ani nikdy nerodila. Viac ako jej ladné krivky ich zaujalo to, akým spôsobom drží na rukách svojho malého syna Sylvestra. Modelku okrem nich však nešetril ani známy britský moderátor Piers Morgan.

FOTO NÁJDETE V GALÉRII

Ten na sociálnej sieti Twitter zverejnil status, v ktorom napísal: „Toto nie je spôsob, akým by si mala držať svoje dieťa. Vaši sledovatelia by si od vás nemali brať príklad," napísal štvornásobný otec. „Ak chcete, veľmi rád vám dám nejaké tipy ako správne držať dieťa," napísal na záver. Na fotografii drží Emily svoje dieťa iba jednou rukou, zatiaľ čo druhou si odhŕňa vlasy.

Anketa
Myslíte si, že Emily držala svojho syna nesprávne?

Nie je jediná

Emily Ratajkowski nie je prvá z radu čerstvých mamičiek z Hollywoodu, ktoré médiá či fanúšikovia kritizovali za spôsob držania svojich detí. Rovnako je na tom aj vojvodkyňa Meghan. Minulý rok v januári, keď sa s princom Harrym nachádzali v Kanade, obleteli svet fotografie Meghan, na ktorých sa so synom prechádza po lese. Na tom by nebolo nič zvláštne. Meghan však mala malého Archieho krkolomne usadeného v detskom nosiči. „Okrem chybného umiestnenia dieťaťa v nosiči a držania jeho hlavičky je doslova životu nebezpečné vedenie psov na vôdzke v druhej ruke. Stačí, že chlpáči zbadajú niečo lákavé...“ vyjadril sa v tom čase pre český Blesk doktor Richard Rýznar.

Prečítajte si aj: