Herečka a speváčka Danna García (44) sa preslávila v nezabudnuteľnej telenovele Skrytá vášeň. Nezvyčajný príbeh lásky zaujal nadšených divákov na celom svete a z herečky urobil celosvetovú hviezdu. Dnes má 44 rokov a vyzerá neskutočne. 

FOTO: POZRITE SA AKO VYZERÁ SERIÁLOVÁ NORMA DNES

Danna je stále sexi kosť. Akoby ste sa pozerali na tínedžerku, a nie na ženu po štyridsiatke. Juan z telenovely by zo svojej Normy aj po rokoch stratil hlavu... A veruže ju aj stratí, pretože fanúšikovia Skrytej vášne sa už čoskoro dočkajú pokračovania. V máji 2021 spoločnosť vyrábajúca telenovely Telemundo ohlásila, že nakrúti voľné pokračovanie.

Danna García sa preslávila v telenovele Skrytá vášeň.
Zdroj: Youtube

Návrat po 20 rokoch

Skrytá vášeň je 188-dielna kolumbijská telenovela od Julia Jiméneza z roku 2003, ktorá je kombináciou drámy, komédie a romantiky. V hlavných úlohách sa predstavili Danna García a Mario Cimarro. Tvorcovia si na svetovú premiéru nemohli vybrať lepší dátum ako 14. február 2022. V pokračovaní telenovely s názvom Skrytá vášeň 2 sa diváci môžu tešiť na príbeh dve desaťročia po tom, čo bratia Reyesovci našli lásku so sestrami Elizondovými uprostred pomsty.

Prečítajte si tiež: