Filmová herečka a modelka sa odhaľuje čoraz viac a viac! Na odovzdávanie hudobných cien za videoklipy (VMA), ktoré sa konalo minulý mesiac, prišla v priesvitných šatách, v ktorých ukázala takmer úplne všetko. Na afterke neskoro večer zas zapózovala fotografom  bozkávajúc sa so svojím partnerom spevákom Machine Gun Kellym. Čiernovlasej herečke robila spoločnosť Kourtney Kardashian, s ktorou spoločne propagujú jej najnovšiu kolekciu spodnej bielizne. 

FOTO: NAHÁ MEGAN FOX NA TITULKE V GALÉRII

Kde nechala nohavičky?

Megan Fox, ktorá chodí v poslednom čase viac vyzlečená ako oblečená, sa objavila v októbrovom čísle časopisu GQ. Na čiernobielej fotografii sedí obkročmo a mieri zbraňou na svojho partnera. Pozornému oku však neušlo, že na sebe nemá oblečené nohavičky a pózuje iba v podprsenke. 

Megan Fox a Machine Gun Kelly (vlastným menom Colson Baker) sa prvýkrát streli v marci roku 2020 na nakrúcaní filmu Midnight in the Switchgrass. V tom čase bola ešte herečka vydatá za Briana Austina Greena, s ktorým má troch synov: Noaha, Bodhiho a Journeyho. Aktuálne najhorúcejší pár Hollywodu začal spolu oficiálne randiť v júni 2020. 

Prečítajte si aj: